Pomnożyć talenty. Dwujęzyczność jako atut i siła dziecka w szkole systemowej i w perspektywie zawodowej. Sesja sobotnia

Wczytuję mapę...

Data/Czas

Data: 21/10/2017
Godzina: 12:00 - 18:45

Lokalizacja
West London University

Kategorie


Zapraszamy na konferencję skierowaną do nauczycieli, kadry zarządzającej oraz rodziców. Celem konferencji jest doskonalenie oferty edukacyjnej szkół polonijnych poprzez podwyższenie kompetencji zawodowych nauczycieli oraz stworzenie środowiska wspierającego szkołę. Konferencja odbywa się w Londynie w West London Univeristy (Brentford Site), w szczególnie ważnym dla nas Polonijnym Dniu Dwujęzyczności, który w tym roku został wyznaczony na 21-22 października.

Zaplanowane wykłady i warsztaty, kierowane są do nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców. W sobotę zapraszamy na spotkania z psychologiem, specjalistami w zakresie nauczania dzieci w wieku 5 – 13 lat oraz specjalistą ds. informacji ORPEG. Oprócz sesji plenarnej i sesji warsztatowych dla wszystkich chętnych przewidzieliśmy konsultacje grupowe i indywidualne z zakresu wspierania dziecka przez szkołę i dom, w tym dziecka powracającego i migrującego.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI WSKAZÓWKAMI JAK REZERWOWAĆ MIEJSCE.

Każdy uczestnik musi zarejestrować się indywidualnie i wskazać, w których warsztatach chciałby wziąć udział. Dyrektor szkoły, który rezerwuje miejsca w imieniu nauczycieli proszony jest o wypełnienie oddzielnego formularza na każdą z tych osób z podaniem imienia i nazwiska uczestnika. Płatności można dokonać jednorazowo za wszystkie zgłoszenia. 

Prosimy o zaznaczenie preferowanych warsztatów w formularzu zgłoszeniowym na sesję sobotnią (można wybrać 1 warsztat/konsultacje).
Na wszystkie warsztaty liczba osób jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie poniższego formularza zgłoszeń oraz dokonaniem płatności. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo maila z instrukcją dotyczącą płatności. Rezerwacje mają status oczekujące do momentu zaksięgowania wpłaty.

Program konferencji

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

©2024 Polonijne Centrum Edukacyjne LITERKA

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?